Zostań sponsorem

ulotki_taniec_obozy-01

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Wyjątkowych Obozów Wakacyjnych.

Wśród wychowanków Naszych obozów są dzieci z placówek opiekuńczych. Cudowne dzieciaki, które nie miały tyle szczęścia i nie urodziły się w spokojnej kochającej rodzinie. Dla nich ten obóz, jak same mi niekiedy mówią, jest spełnieniem marzeń. Bardzo dobre warunki, pyszne jedzenie, aktywny i ciekawy program i najważniejsze występ, po którym 500 osób bije im brawo, podziwia je, gratuluje, że super wystąpiły, że pięknie wyglądały…..te przeżycia budują ich poczucie wartości, pokazuję im, że mogą w życiu osiągnąć co tylko chcą, mogą sięgnąć po marzenia, ale trzeba w to włożyć pracę, tak jak w przygotowanie występu.
Ostatni element wyjątkowości tego obozu, a tak naprawdę główny cel wyjazdu. Cel który jest bardzo ważny i istotny dla rodziców. Czas jaki spędzają ze sobą dzieciaki, wspólne przeżycia, emocje prowadzą do silnej integracji, dzięki której dzieci z tradycyjnych domów widzą inny świat swoich rówieśników z domów dziecka. Często widzą ten świat po raz pierwszy …..i odkrywają, że można żyć bez mamy i taty, że można mieć 20 zł na cały miesiąc, że można nie mieć nikogo kto się o nas troszczy, opiekuje, pomaga…..i co wtedy się dzieje???? nasze dziecko zaczyna zdawać sobie sprawę jakie ma szczęście w życiu posiadając dom i rodziców……

Jeżeli uważasz, że pomysł organizowania dzieciom z ośrodków opiekuńczych wakacji, które będą cudownym czasem, które będą pomagały w budowaniu ich wartości, które po prostu będą spełnieniem ich marzeń, jest dobry to zapraszam do grona sponsorów. I Ty możesz ufundować wyjazd lub dołożyć część do wyjazdu dziecka z ośrodka opiekuńczego.

Jeżeli chcesz być sponsorem wyjazdu dziecka z domu dziecka zapraszamy.

Zrób przelew na dowolną kwotę na konto fundacji Novis Plus:

KONTO SANTANDER: 85 1090 1665 0000 0001 3566 5697

TYTUŁ PRZELEWU: Darowizna na wyjazd dziecka z domu dziecka

Bardzo dziękujemy obecnym darczyńcom.

kontakt: biuro@gabrielamodels.pl