Wyjątkowe obozy wakacyjne

ulotki_taniec_obozy-01

Opis

Organizujemy jedyny i niepowtarzalny wyjazd wakacyjny dla dzieci nie tylko z terenów śląska. Jest to obóz rekreacyjno-taneczny, na którym uczestnicy oprócz plażowania, kąpieli morskich, ognisk i dyskotek licznych animacji i zabaw dostają zadanie do realizacji. Pod okiem instruktora przygotowują pokaz mody i tańca, w którym reklamują butiki odzieżowe z okolic. Sami przygotowują plakaty reklamujące występ, według własnego projektu, sami znajdują punkty reklamowe jak i zapraszają wszystkich na swój debiut sceniczny. Pokaz przygotowywany jest w centrum na deptaku obok jeziora, miejscu przeznaczonym do tego typu imprez. Występ jest na bardzo wysokim poziomie, co docenia liczna publiczność nagradzając uczestników gromkimi brawami. Razem z obozowiczami występują również instruktorzy.

Poza pokazem na obozowiczów czeka mnóstwo atrakcji, które dobieramy wg grup wiekowych. Dla maluszków oprócz dużego placu zabaw organizujemy warsztaty plastyczne, rzeźby w piasku, wyjścia do cyrku (jeżeli jest w okolicy), zajęcia sportowe, przejazdy na rowerkach wodnych, przejazdy motorówką.

Przygotowujemy mnóstwo zabaw, które integrują całą grupę. Należą do nich: Wybory Miss i Mistera Obozu, jarmark pokojowy, podchody zorganizowane w okolicy, nocne plażowanie-gdzie przełamujemy strach przed ciemnością, konkursy czystości, aerobik na plaży, i najważniejsze Neptunalia czyli zabawa, w której świetnie bawią się wszyscy, a organizatorzy i kadra poprzez oryginalną postawę i przebrania są kołem rozpędowym całej imprezy.

Wyjątkowość

Wyjazd jest wyjątkowy. Dzieci nie będą do Państwa dzwonić, nie będą też odbierać telefonów i to nie dlatego, że telefony są u wychowawców, bo tak nie jest….tylko dlatego, że nie będą mieć czasu…Organizujemy dzieciom tak czas aby był on spędzony w ruchu, świetnej zabawie, z dużą dawką humoru a także przez tą zabawę uczymy je pracy indywidualnej i zespołowej. Obozowicze czują powagę występu, który mają przygotować, sami niejednokrotnie ćwiczą układ poza zajęciami, ponieważ chcą jak najlepiej się zaprezentować. Emocje na występie sięgają zenitu, a gromkie brawa po występie wywołują łzy radości u występujących.

Wyjazd jest wyjątkowy jeszcze z jednego powodu. Wśród wychowanków są dzieci z placówek opiekuńczych. Cudowne dzieciaki, które nie miały tyle szczęścia i nie urodziły się w spokojnej kochającej rodzinie. Dla nich ten obóz, jak same mi niekiedy mówią, jest spełnieniem marzeń. Bardzo dobre warunki, pyszne jedzenie, aktywny i ciekawy program i najważniejsze występ, po którym 500 osób bije im brawo, podziwia je, gratuluje, że super wystąpiły, że pięknie wyglądały…..te przeżycia budują ich poczucie wartości, pokazuję im, że mogą w życiu osiągnąć co tylko chcą, mogą sięgnąć po marzenia, ale trzeba w to włożyć pracę, tak jak w przygotowanie występu.

Ostatni element wyjątkowości tego obozu, a tak naprawdę główny cel wyjazdu. Cel który jest bardzo ważny i istotny dla rodziców. Czas jaki spędzają ze sobą dzieciaki, wspólne przeżycia, emocje prowadzą do silnej integracji, dzięki której dzieci z tradycyjnych domów widzą inny świat swoich rówieśników z domów dziecka. Często widzą ten świat po raz pierwszy …..i odkrywają, że można żyć bez mamy i taty, że można mieć 20zł na cały miesiąc, że można nie mieć nikogo kto się o nas troszczy, opiekuje, pomaga…..i co wtedy się dzieje????nasze dziecko zaczyna zdawać sobie sprawę jakie ma szczęście w życiu posiadając dom i rodziców……

Jeżeli chcesz pomóc zapraszam na stronę – zostań sponsorem.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Dzieci mieszkają w Domu wczasów dziecięcych w Międzyzdrojach www.dwdmiedzyzdroje.pl.  Ośrodek położony ok. 50 m od morza na dużym, bezpiecznym i ogrodzonym terenie kompleks usytuowany jest bezpośrednio przy zejściu na plażę.

Na terenie ośrodka

Na terenie ośrodka znajduje się boiska  do piłki siatkowej, koszykowej, nożnej z nawierzchnią syntetyczną, duży plac zabaw dla dzieci, dwie ścieżki zdrowia, oraz przygotowane miejsce na ognisko ze sprzętem do pieczenia kiełbasek. Do dyspozycji gości ośrodek posiada również: recepcję, dużą stołówkę, salę ze sprzętem dyskotekowym, automaty ze słodyczami, sale do gier cichych, salę do zajęć rehabilitacyjnych, przygotowane  cztery sale do prowadzenia zajęć dydaktycznych   z tablicami, sprzęt TV, video, DVD, stoły do ping-ponga, bilard, cymbergaj, piłkarzyki oraz gabinet lekarski.

CENA – 1650 zł/10 dni
Obóz taneczny od 11.07.2019 do 21.07.2019, wyjazd z Katowic (pociąg)

Przystąpiliśmy do programu Aktywni Seniorzy 60+. Rabat -5% od ceny wyjściowej na w/w obóz dla każdego posiadacza karty aktywnego seniora .

Zapisy na rok 2019- informacje na ulotce

Dokonaj rezerwacji – skontaktuj się z nami.